X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اجرای 50 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در رامسر 

 

فرمانده سپاه رامسر درنشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد:

اجرای 50 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در رامسر

موج شمال-طیبه شیریان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رامسر درنشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت:هدف دشمن دور کردن جوانان کشور ما از روح خود باوری وپیشرفت است ودرمقابل جایگزین کردن یاس وخود کم بینی دربین جوانان کشورمی باشد.

سرهنگ محمد جعفری اظهار داشت:برهمگان واجب است که فرهنگ دفاع مقدس را در فرهنگ خود قرار دهیم چراکه کشورمادرحال حاضر درشرایطی است که جوانان مافضای 8سال دفاع مقدس را ندیده اند ودرک نکردند.

وی ضمن اشاره به برنامه های پیش بینی شده در راستای هفته دفاع مقدس در قالب 50برنامه گفت:برنامه صبحگاه مشترک ودعای پرفیض عرفه دردانشگاه آزاد اسلامی رامسر، غبارروبی مزار شهدا وهمایش پیاده روی پیشانی بینی شده است.

وی ادامه داد:مراسم کلنگ زنی آبگرم معدنی ساداتشهر و نواختن زنگ مقاومت در مدارس و مسابقه تیر اندازی تراپ نیز در این هفته انجام خواهد شد.

جعفری شاخص ترین پروژه های هفته دفاع مقدس را افتتاحیه پروژه های اقتصاد مقاومتی خواند و افزود:ماشاهد افتتاح سالن پرورش قارچ و مرغ که جزء پروژه های اقتصاد مقاومتی است در درهفته دفاع مقدس خواهیم بود.

جعفری یادآور شد:دراجرای برنامه واقعه غدیردر سال گذشته در باغ 33 هکتاری رامسر ، رامسر وبابلسر مشترکا مقام برتر کشوری را کسب کردند.

وی افزود:برنامه واقعه غدیر به صورت ابلاغی است که امسال اجرای چنین برنامه ای را نداریم.

این مسئول بابیان اینکه راه نجات اقتصاد کشورما اقتصاد مقاومتی است تصریح کرد: اجرای طرح اقتصاد مقاومتی تکیه به داشته های خودمان وتکیه به درون مان می باشد.

جعفری ضمن تشکر از اداره جهاد کشاورزی رامسر که بیشترین همکاری برای اجرای این طرح در رامسر داشته است ، گفت: نگرانی هایی که در بین مردم است نگرانی مسائل فرهنگی است که مقام معظم رهبری نیز دغدغه هایی را نسبت به این مسائل دارند که باید به آن رسیدگی شود.