X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تنور داغ انتخابات در غربی‌ترین حوزه انتخابیه مازندران (رامسر)  

با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات، شاهد پررنگ‌تر شدن تبلیغات در فضاهای مجازی، به‌طور آشکار و غیرآشکار و داغ شدن تنور انتخابات هستیم.

ورود به این عرصه و موفقیت در آن، آرزوی بسیاری از مسئولان و سیاستمداران است؛ با موفقیت در انتخابات و ورود به‌ بهارستان، دروازه تصمیم‌گیری‌های کلان و نیز آزمایش و مشاهده خود در سطح ملی، بهروی نماینده باز می‌شود.

چندسالی است که در انتخابات رنگ لباس، دستبند و پرچم برای نامزدهای انتخاباتی که می‌خواهند هواداران خود را متمایز کرده و غرور را در آنها ریشه‌دار و همچنین نمادی برای خود حتی در صورت ناکامی کسب کنند، پیش گرفته شده است.

در حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباسآباد هم عدهای از کاندیداهای احتمالی شروع به فعالیت کردند، از دیدارهای چهره به چهره گرفته تا شرکت در مجالس ختم و عروسی، خلاصه به آب و آتش می‌زنند تا اکثریت آرا را به‌خود اختصاص دهند.

هرچند هنوز درباره انتخاب رنگ در انتخابات حرف و حدیث‌های زیادی وجود دارد و نبود قانون در این مورد باعث سکوت مسئولان امر شده است؛ هواداران یکی از کاندیداهای احتمالی رامسری رنگ نارنجی را به وی پیشنهاد داده‌اند.

بهدلیل ابطال انتخابات در دوره قبل مجلس در این حوزه انتخابیه و برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای، همچنان انتخابات در این دوره از حساسیت ویژه‌‌ای برخوردار است و مطمئناً مسئولان محلی و استانی تمام تلاش خود را برای کاستن حساسیت‌ها و افزایش اعتماد مردمی بهکار میبندند.

فرماندار رامسر درباره تبلیغات انتخاباتی، گفت: کارمندان و شاغلان در ادارات و ارگان‌ها باید توجه خاصی به این انتخابات داشته و از تبلیغ چه در محل کار و چه خارج از محل کار، دوری کنند که در غیر این صورت مطابق قوانین با آنها برخورد می‌شود.

حسین سروری افزود: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات دوره‌های قبل، اعتماد خود را به‌نظام نشان داده‌اند و نباید به این اعتماد خدشه‌ای وارد شود تا بیگانگان از فرصت‌ها برای تفرقه‌افکنی سود برند.

به گزارش فارس، امید است کاندیداها با دوری جستن از کانونهای قدرت و ثروت و در سلامت کامل به تبلیغات و معرفی خود بپردازند و دقت لازم را در وعده‌های پیشاپیشی که به مردم میدهند داشته باشند تا مردم نسبت به انتخابات و نمایندگان خود دچار بدبینی نشوند.