X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کاندیداهای احتمالی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه تنکابن،رامسر و عباس آباد 

 

اختصاصی موج شمال:با اعلام روز هفتم اسفند 94 از سوی شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، فعالیت کاندیداهای احتمالی برای نشستن بر صندلی سبز بهارستان آهنگ جدیدی به خود گرفته است. ارسال پیامک تبریک به مناسبتهای ملی و مذهبی،حضور پررنگتر در مجامع عمومی ، شرکت در جشنها ، شرکت در مراسم ترحیم افراد، حضور در مجامع و اماکن ورزشی و ایجاد کمپینهای حمایتی در فضای مجازی و ارتباط با اصحاب رسانه از جمله حرکتهایی است که از سوی اکثر کاندیداهای احتمالی حوزه تنکابن،رامسر و عباس آباد دیده می شود.

موج شمال بنا دارد در فرصت یکساله باقی مانده به انتخابات مجلس دهم ، در راستای پر شور شدن هر چه بیشتر انتخابات حساس آتی با رصد کردن فعالیت کاندیداهای احتمالی از حوزه تنکابن،رامسر و عباس آباد ودر صورت امکان و کسب اطلاع از سایر حوزه های انتخابیه شمال کشور ، مخاطبین خود را از حال و هوای این حوزه های انتخاباتی و فعالیت کاندیداهای احتمالی مطلع کند.

در آغاز عمل به این وعده، به سراغ کاندیداهای احتمالی حوزه تنکابن،رامسر و عباس آباد برای مجلس دهم می رویم. نکته ای که در این میان باید بر آن تاکید نمودو همانطور که از عنوان این مطلب نیز پیداست، این افراد به عنوان " کاندیداهای احتمالی" مجلس دهم می باشند که در فضای افکار عمومی از آنان به عنوان کاندیداهای مجلس نام برده می شود و ذکر نام این افراد لزوماً به معنای حتمی بودن حضورآنان در عرصه انتخابات مجلس دهم نخواهد بود.

در حوزه انتخابیه تنکابن،رامسر و عباس آباد از بیش از 20 نفر برای فتح تنها کرسی این حوزه در مجلس شورای اسلامی به عنوان کاندیداهای احتمالی یاد می شود که بیشترآنها اهل یا ساکن تنکابن و عباس آباد هستند که تعداد رای دهندگان این دو شهر و روستاهای تابعه بیش از سه برابرتعداد رای دهندگان رامسری است.

شمس الدین حسینی،درویشعلی شمس،جلال الدین حیدری،علی اوسط منتظری، فرشید همتی، شمس اله شریعت نژاد، پورآهنگرثانی، اسحاق عطایی،تقی پزشکی، غلامرضا مشایخی ،رستم زرودی ،فخرالدین صابری ،محسن حاجی آقایی و ابوالفتح نیکنام کاندیداهای احتمالی از دو شهرستان تنکابن و عباس آباد هستند.

سعید شعبان بریشی ، جعفر قلی راهب، جمشید حجتی نیا،شیخ صفر قاسمی، علی امینی شاد، یوسف هاشمی، سبحان بهرامی ،رحیم عبادی و سعید فلسفی(ببری) از جمله کسانی هستند که به عنوان کاندیداهای احتمالی از شهرستان رامسر یاد می شوند.

موج شمال در شماره های آتی ، جهت آشنایی و آگاهی هر چه بیشترخوانندگان عزیز به سوابق این کاندیداهای احتمالی خواهد پرداخت.